Neříkáme, že jsme nejlepší

Ale všichni co s námi vyzkouší fotbal v bublinách, říkají že jsme.
Přesvědčte se sami, můžete si rezervovat termín, nebo se podívejte na fotky a videa z našich akcí.

Máme za sebou

0

hodin na hřišti

0

spokojených klientů

0

partnerů

0

mistrovství ČR + SR

Co o nás říkají naši klienti

  • Naše firma pořádá několik let firemní sportovní hry pro zaměstnance. Díky Crazy Bubbles byly letošní hry obohaceny o silný zážitek v podobě fotbalového turnaje v bublinách, který se stal vrcholem celodenního sportovního klání.

   SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. / Miroslav Veselý - vedoucí divize
  • Tým Crazy Bubbles nás potěšili milým přístupem, vstřícnosti a odhodlaností. Hry jako takové nám zpříjemnili den, uvolnili atmosféru, stmelili kolektiv a příjemně procvičili kondičku. Děkujeme moc a těšíme se z další spolupráce. Aeroklub Křižanov

   Aeroklub Křižanov / Zuzana Kutílková
  • Jedinečná spolupráce 🙂 Ochota, vstřícnost, komunikace jak s pořadatelem, tak na samotné akci. Jednoznačně doporučuji, když vím, že bubliny od této firmy mají certifikát kvality, čili jsou zdravotně nezávadné ale hlavně bezpečné.

   MC Kulíšek / Radomila Macháčková
  • Mé tělo takový nářez ještě nezažilo, ale i přesto si Crazy Bubbles zahraji znova a znova, a ten pocit, když srazíte někoho k zemi a dáte gool, je k nezaplacení! 😀

   Lukáš Kratochvíl
  • Je to docela náročný, ale výbornej adrenalin!

   Jiří Kalemba / reportér ČT
  • Turnaj v Bubble Footballe jsme si od společnosti Crazy Bubbles poprvé nechali uspořádat při výměnném pobytu se studenty z německého Weißenhornu v květnu 2015. Společnost byla ochotná nám turnaj uspořádat hned příští den po zavolání. Hra nám byla připravena na míru - velikost hřiště, délku a systém hry byli ochotní přizpůsobit všem našim požadavkům a možnostem. Důkazem spokojenosti z naší strany je pokračující spolupráce.

   Petr Vybíral / Gymnázium Jihlava
  • Hele, je to jak v kosmu, normálně lítáš ze strany na stranu a je to úplně jedno 😀 Nic nebolí a je to strašně příjemný, úplnej stav bez tíže.

   Štěpán Jiroušek
  • I used Crazy Bubbles for a stag party event. The zorb/bubble football was great fun and I found the crazy bubbles team extremely well organised and helpful. 100% recommend and a lot cheaper than the UK base stag companies.
   Astonvilla44
  • Best thing to try with your mates. It was completely new experience for me and it literally blew me away. You will feel free to hit your friends whenever you want and beside that, you can kick the ball too!!
   R4oul_duk3
  • Waren mit einer Großen Gruppe da von 14 Männern was auch zu empfehlen ist weil diese Aktivität sehr viel Kraft kosten und die lachmusckeln strapaziert 🙂 Sehr cooles Team hat uns super aufgenommen und gut eingewiesen in diese Sportart die wir vorher nicht kannten nur zu empfehlen.
   DustinB2

  Jak fungují naše služby

  1. kliknete na tlačítko „chci nezávaznou nabídku“

  1. Vyplníte formulář

  1. Zpracujeme Vaši objednávku

  1. Připravíme Vám nabídku

  1. Uhradíte zálohu

  1. Vaše akce je připravena

  Připravíme Vám

  akci na míru