Co říkají naši klienti

 • Skvělou zábavu jak pro dospělé, tak pro děti připravili instruktoři CRAZY BUBBLES v naší obci již dvakrát. S týmem CB jsme byli velmi spokojeni a budeme se spolu s našimi občany těšit na zážitky s bublinami zase příště.

  Obec Nová Ves v Horách / Radka Malkusová
 • Měl jsem i tu čest, kdy jsem mohl být jako pořadatel a nakouknout tak do zákulisí této zábavné hry. Už jako účastník jsem se cítil dobře a po zkušenosti pořadatele se můj názor vylepšil. Proč Crazy bubbles..? =) Protože hraji rugby a kontakt je tam velice obdobný, a tak se v tomto vždy vyřádím a rád někoho sejmu k zemi..=) Zkus to taky!

  Orli Havlíčkův Brod / Filip Špaček
 • Děkuji Vám za krásnou aktivitu a organizaci při příležitosti devátého ročníku Sletu princezen. Crazy Bubbles se moc líbily. Budeme se těšit na příští spolupráci.

  Chateau Mcely / Eva Plchová – Manager of Public Relations
 • Týmu Crazy Bubbles DĚKUJEME! Doplnili jste nám festivalovou sportovní scénu na jedničku. Přátelské úsměvy kolegů a nevyčerpatelné pozitivní naladění patří do Vašeho týmu, které nádherně završuje pan Navrátil.  Máme s Vámi dvě zkušenosti z různých časových období, přesto pokaždé platila individualita, dodržování dohod a lidský přístup! Jen tak dál týme!

  Just Life 2015 / Martin Mazenauer
 • Parádní zábava pro všechny věkové kategorie! Na narozeninové oslavě dcer to byla třešnička na dortu. Děti se skvěle bavily a rodiče byli spokojení, že nad vším dohlížel proškolený insktruktor. Ten si zajistil předem prostředí, odstranil nerovnosti terénu, dětem vše výstižně vysvětlil a pak celou dobu bedlivě přihlížel a organizoval hru tak, aby se nikomu nic nestalo. Zkrátka kompletní služba na míru.

  Lucie Doležalová
 • Váš program byl super, všichni byli spokojení, děti nadšené. Instruktoři výborní, dětem vše vysvětlili a pomohli. Za nás bezva odpoledne, mohu jen doporučit a je to perfektní zábava pro děti i dospělé. Děkujeme.

  Obec Zárybničná lhota / Jana Shachingerová
 • Program se nám všem líbil a byla to skutečná zábava. Vše proběhlo dle předjednaných podmínek a instruktor se nám věnoval k plné spokojenosti. Určitě si ještě někdy rádi tuto akci zopakujeme.

  Jan Šír
 • Velmi jste nás pobavili, hra se nám velice líbila a byli jsme velmi spokojeni s vaší službou na akci v Rodinově u Kamenice nad Lipou u příležitosti oslav MDD.

  Alena Váňová / Zvoneček Pelhřimov a obec Rodinov
 • Pro svůj svěřený tým dorostu jsem chtěl připravit na povedený závěr sezóny nějaké pobavení a zážitek. Když jsem se dozvěděl o CRAZY BUBBLES, byl jsem nadšený, co se dá všechno s ním zažít. Kluci i já jsme si užili dost legrace a určitě ho znovu zařadím na klubovou akci a všem vřele doporučuji.

  TJ Ježek Rantířov / Pavel Cakl
 • Nemám co vytknout. Vše bylo perfektní, včetně instruktora! Všichni přítomní si aktivitu velice pochvalovali, i když po čtvrtečním večírku pro ně byla trošku náročnější a tím pádem kratší J  Ještě jednou moc děkuji za perfektní spolupráci a budu se těšit někdy příště…určitě jsme tuto aktivitu nezkoušeli naposledy.

  Kinstellar Business Services / Marek Tůma / Operations Advisor
 • Moc ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělou organizaci a program našeho teambuildingu v Ostré. Velký dík patří i Vašim kolegům, kteří se o nás po oba dny starali. Nebojácní kolegové si bubbles moc užili a bylo to moc fajn. Přeji Vám mnoho spokojených klientů a budeme se těšit opět brzy na milou spolupráci s Vámi.

  Chateau Mcely / Petra Horáková – Deputy Managing Director
 • Aktivita byla perfektní, skvěle jsem se bavil a nemám, co bych vytknul. Vaši lidé přesně vědí, co dělají. Působil jsem vice jak 15 let v cestovním ruchu, posledních cca 5 let z toho ve firemních akcích a věřte tomu, že nemám co vytknout. Děkuji tedy ještě jednou za vše a ať se Vám daří! Rád Vás doporučím, jakmile budu moci.

  Vodafone Czech Republic a.s. / Alexander Klimeš – obchodní zástupce
 • Chtěl bych vám touto cestou velmi poděkovat za poskytované služby pro náš firemní večírek, všichni byli nadmíru spokojeni a veškerá realizace i komunikace proběhla bez problému. Vážíme si toho a těšíme se na další setkání.

  Kiwi.com / David Novotný / Assisting Facilities Manager
 • Chtěla bych Vám moc poděkovat za výborný zážitek, který jsme díky Crazy Bubbles mohli mít. Instruktoři velice příjemní a měli s námi trpělivost. Soutěže byly zábavné a zajímavé. Určitě nejvíce zaujaly kotrmelce a poté „vyřazování v týmech“ (nebo jak se to jmenovalo J ). Díky bublinám jsme se opravdu celé dopoledne smáli, neboť některé pády a kotrmelce byly opravdu záživné. Opravdu moc děkujeme za Vámi připravenou akci a určitě Vás budeme doporučovat dál a pokud bychom ještě někdy chtěli udělat firemní akci s bublinami, určitě se obrátíme zase na Vás.

  V Invest CZ a.s. / Ing. Petra Vanžurová - Project Finance Analyst
 • Crazy bubbles je skvělá aktivita pro celý team. My jsme si 2 hodinové řádění výborně užili.  Rozhodně si již neplánujte další sportovní aktivitu, protože se pořádně zapotíte ale také zasmějete a pobavíte.

  DAIKIN Team
 • Crazy Bubbles pod Vašim vedením bylo dokonalé zpestření našich technických dvoudenních školení, které pořádáme pro naše obchodní partnery. Zprvu jsme byli lehce opatrní, po chvíli se ale zábava s bublinami rozjela a ostychy a obavy šly stranou. I přes to, že je to sport fyzicky překvapivě náročný a druhý den nás bolelo celé tělo, stálo to za to. Oceňujeme také foto a video dokumentaci, o kterou se tým postará. Díky.

  DNS a.s. / Petra Brusová – Marketing Specialist
 • We spent a nice time and enjoyed a lot of fun with CRAZY BUBBLES. If you are looking for a crazy fun and good time CRAZY BUBBLES is the best choice!

  Davo Bombardo
 • It was an amazing activity for both students and teachers. Students were 14-15. The facilitator was very nice and helpful!

  kilicaslan2016
 • Waren mit einer Großen Gruppe da von 14 Männern was auch zu empfehlen ist weil diese Aktivität sehr viel Kraft kosten und die lachmusckeln strapaziert 🙂 Sehr cooles Team hat uns super aufgenommen und gut eingewiesen in diese Sportart die wir vorher nicht kannten nur zu empfehlen.
  DustinB2
 • Best thing to try with your mates. It was completely new experience for me and it literally blew me away. You will feel free to hit your friends whenever you want and beside that, you can kick the ball too!!
  R4oul_duk3
 • I used Crazy Bubbles for a stag party event. The zorb/bubble football was great fun and I found the crazy bubbles team extremely well organised and helpful. 100% recommend and a lot cheaper than the UK base stag companies.
  Astonvilla44
 • Hele, je to jak v kosmu, normálně lítáš ze strany na stranu a je to úplně jedno 😀 Nic nebolí a je to strašně příjemný, úplnej stav bez tíže.

  Štěpán Jiroušek
 • Turnaj v Bubble Footballe jsme si od společnosti Crazy Bubbles poprvé nechali uspořádat při výměnném pobytu se studenty z německého Weißenhornu v květnu 2015. Společnost byla ochotná nám turnaj uspořádat hned příští den po zavolání. Hra nám byla připravena na míru - velikost hřiště, délku a systém hry byli ochotní přizpůsobit všem našim požadavkům a možnostem. Důkazem spokojenosti z naší strany je pokračující spolupráce.

  Petr Vybíral / Gymnázium Jihlava
 • Je to docela náročný, ale výbornej adrenalin!

  Jiří Kalemba / reportér ČT
 • Mé tělo takový nářez ještě nezažilo, ale i přesto si Crazy Bubbles zahraji znova a znova, a ten pocit, když srazíte někoho k zemi a dáte gool, je k nezaplacení! 😀

  Lukáš Kratochvíl
 • Jedinečná spolupráce 🙂 Ochota, vstřícnost, komunikace jak s pořadatelem, tak na samotné akci. Jednoznačně doporučuji, když vím, že bubliny od této firmy mají certifikát kvality, čili jsou zdravotně nezávadné ale hlavně bezpečné.

  MC Kulíšek / Radomila Macháčková
 • Tým Crazy Bubbles nás potěšili milým přístupem, vstřícnosti a odhodlaností. Hry jako takové nám zpříjemnili den, uvolnili atmosféru, stmelili kolektiv a příjemně procvičili kondičku. Děkujeme moc a těšíme se z další spolupráce. Aeroklub Křižanov

  Aeroklub Křižanov / Zuzana Kutílková
 • Naše firma pořádá několik let firemní sportovní hry pro zaměstnance. Díky Crazy Bubbles byly letošní hry obohaceny o silný zážitek v podobě fotbalového turnaje v bublinách, který se stal vrcholem celodenního sportovního klání.

  SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o. / Miroslav Veselý - vedoucí divize

Máme za sebou

0

hodin na hřišti

0

spokojených klientů

0

partnerů

0

mistrovství ČR + SR